Zakosztujcie zimy w Columbus Coffee!

Opis

Nowości w Columbus Coffee przywodzą na myśl zimową różnorodność w jej delikatnym, eterycznym wydaniu! Połączenie tradycji klasyków z nowoczesnością trendów, oferują wybór pomiędzy czterema różnymi propozycjami. Każda z nich otula ciepłem smaku i aromatu nawiązującym do wspólnych chwil przy kominku w mroźne dni.
  • Eksplozja słodkości w nowej kawie latte to rozpływające się w ustach zestawienie makaroników ze słonym karmelem, obficie udekorowane bitą śmietaną i piernikiem. 
  • Tymczasem kawa mocha to wykwintne, pobudzające zmysły połączenie naturalnego kakao z wyrazistą nutą orzechów macadamia. 
  • Aromatyczna herbata o smaku wiśni doskonale rozgrzeje, a dzięki dodatkowi cynamonu korzystnie wpłynie na trawienie. Jej słodki, owocowy smak przywiedzie na myśl świąteczne spotkania i na długo pozostanie w pamięci!
  • Wielbicielom prozdrowotnym proponujemy delikatną matcha latte. To fantastyczny i pięknie prezentujący się napój. Matcha jest najzdrowszą na świecie japońską zieloną herbatą, która dziś jest obowiązkowym składnikiem diety każdego zwolennika ekologicznego życia, docenianym głównie za bogactwo przeciwutleniaczy. 
To będzie ciepła, pełna magii zima...

Kiedy

do 2018-02-24

Gdzie

Wszystkie okazje

Opinie

0.0
średnia ocen
Ocen: 0